SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Policia njoftoi mbi djegien e autoveturave në Lagjen nr.4 nëpëmjet në Informacioni paraprak.

Me një lapsus në Njoftimin e policisë, pasi ngjarja ndodhi në lagjen nr.4 dhe jo në lagjen nr.3, sillen informaicone mbi pronësinë e automjeteve të parkuara.

“Rreth orës 13:50, në lagjen nr.3, Sarandë, dyshohet se aksidentalisht, si pasojë e një shkëndije elektrike ka rënë zjarr në automjetin e parkuar, tip “Benz” në pronësi të shtetasit P. Z, ku si pasojë e flakëve është djegur dhe një automjet tjetër, i parkuar, tip “Opel”, në pronësi të shtetasit E. S, ,ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.”-thuhet në Njofitmin e Policisë të DPQarku Vlorë/saradaNews.al///

error:
%d bloggers like this: