SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë. Procedohet 18 vjeçari, iu gjet një sasi kanabis

Policia beri te ditur se se fundi u referuan në Prokurori materialet dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasit: -N. B., 18 vjeç, banues në Sarandë, pasi gjatë kontrollit fizik nga shërbimet e Policisë, iu gjet dhe iu sekuestrua një sasi lënde e dyshuar narkotike kanabis;///

error:
%d bloggers like this: