SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Shëndeti mendor i bnashkeshortes ka shqetesuara nje 65 vjeçar ne l;agjen nr.4 te Sarandes. Ai ka humbur kontaktet me bashkeshorten dhe i kerkoi ndihmë Policise/

“Më datë 01.09.2022, shtetasi K. Xh., 65 vjeç, ka kallëzuar se, ditën e djeshme, në lagjen nr.4, Sarandë, ka humbur kontaktet me bashkëshorten e tij, shtetasen N. Xh., 58 vjeçe, e cili vuan nga probleme të shëndetit mendor. Punohet për gjetjen e saj. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.”-sqaruan sot buriem zyrtare te Policise./sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: