SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Sherri në lagjen nr.1. Plagosi 35 vjecarin me thikë, tani e kërkon Policia

Nje sherr ne lagjen nr.3 te Sarandës ka perfunduara me plagosjen e nje 35 vjeçari. Por autori i plagosjes është larguar nga vendi i ngjarjes dhe policia po e ka shpallur në kërkim.

Nje nje informacion paraprak Policia sqaroi: se “Në lagjen nr.3, Sarandë, dyshohet se gjatë një konflikti për motive të dobëta, shtetasi E. Sh., 37 vjeç, ka goditur me mjet prerës (thikë) shtetasin B. U., 35 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Vijon puna për kapjen e autorit të dyshuar, shtetasit E. Sh., dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: