SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Në Sarandë u shpall ne kerkim nje 29 vjeçar pasi ka goditur nje person dhe i ka vjedhur edhe celularin,

Sipas Policise, pecialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë referuan materialet në Prokurori dhe shpallën në kërkim shtetasin A. M., 29 vjeç, banues në Sarandë, pasi ditën e djeshme ka goditur me sende të forta shtetasin A. M. dhe i ka vjedhur atij, një aparat celular./sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: