SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë, shpallet në kërkim gjirokastriti, përndiqte ish bashkëshorten në Sarandë.

error:
%d bloggers like this: