SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur këtë mbrëmje në një hotel në Sarandë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:40 në lagjen nr.4, në hyrjen e një garazhi, në pronësi të shtetasit Mariel Muratit.  Sipas policisë si pasojë e shpërthimit  janë shkaktuar dëme të vogla materiale.

Shpërthim i mbremjes se sotme, fatmiresisht pa deme ne njerez, pason nje tjeter shperthim me eksploziv në ketë hotel prane Portit detar rreth nje vit me pare gjate kohës se ndertimit te këtij hoteli.

Ne objektin e mësiperm ka e prani te shtuar te forcave te policise/(Lajme ne perditesism) sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: