SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Tapë në timon, policët e Rugores arrestojnë 69 vjeçarin

Ka qene i dehur tapë në timon ndaj policet e policisë rrugore e kane arrestuar një 69 vjeçar.

“Specialistët e Qarkullimit Rrugor të Komisariatit të Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin V. H., 69 vjeç, banues në Vlorë, pasi është kapur duke drejtuar automjetin, në gjendje të dehur. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme. – -thane burime policore///

error:
%d bloggers like this: