SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Tenton të hyjë me forcë në Komisariatin e Policisë.Arrestohet.

Ka tentuar që të hyjë me forcë në Komisariatin e Policisë në Sarandë, por është arrestuar. Kështu nodhdi sot me një 41 vjeçar, banor i këtij qytetit bregdetar.

Policia sqaroi lidhur me këtël rast: “Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin A. N., 41 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka tentuar të hyjë me forcë në ambientet e Komisariatit të Policisë Sarandë dhe ka kundërshtuar punonjësin e këtij komisariati. “./sarandaNews.al///

error:
%d bloggers like this: