SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Nje 33 vjecar nga Saranda do te ndiqet tani penalisht nga Prokuroria , pasu akuzohet se ka trafikuar nje autoveture top “Volkswagen” e cila me pare ishte vjedhur en Francë.

Polcia saqroi sot se nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin A. H., 33 vjeç, banues në Sarandë, pasi dyshohet se ka trafikuar automjetin e markës “Volkswagen”, i cili rezulton i vjedhur në Francë. Automjeti u sekuestrua në cilësinë e provës materiale. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme./sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: