SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë.Tragjedia në Greqi, Adrian Gurma mesazh ngushëllimi.

Kryetari i bashkise Sarandë, Adrian Gurma, ka percjelle nje mesazh ngushellimi per tragjedine e ndodhur së fundi ne Greqinë veriore, pas perplasjes se dy trenave ku mbeten te vdekur 44 qytetare.

“I trishtë lajmi për aksidentin tragjik me shumë viktima e të plagosur në Greqinë fqinje. Lutjet tona shkojnë për jetët e humbura tragjikisht”,- shkruan kryebashkiaku i Sarandes Adrian Gurma, ne mesazhin e tij te ngushellimit.///

error:
%d bloggers like this: