SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Policia tna se ka shpallur ne kerkim nje person per vjedhje te kabllove elektrike.

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë u referuan materialet në Prokurori dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit Sh. I., pasi dyshohet se ka vjedhur disa metra tel elektrik, në lagjen nr.4, Sarandë. Mesohet se materialet e çeshtjes iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme./sarandanews.al///

You sent

error:
%d bloggers like this: