SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Vodhi portën e fqinjit, arrestohet 42 vjecari

Po nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë u arrestua në flagrancë shtetasi A. M., 42 vjeç, banues në Sarandë, pasi dyshohet se ka vjedhur portën e një banese, në fshatin Metoq. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale///

error:
%d bloggers like this: