SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sharon Stone preket nga gjesti i Shqipërisë për dërgimin e mjekëve në Itali, ja çfarë shkruan

Një ndër aktoret më të famshme në botë Sharon Stone, ka përshëndetur vendimin e Shqipërisë për të ndihmuar Italinë me mjekë dhe infermjerë në këto ditë të vështira që po kalon për shkak të Covid 19.

Ylli i filmit “Basic Instinct”, përcjell një fotografi në instagram nga eksodi masiv, duke e shoqëruar me një dixhiturë. /R-SR//

error:
%d bloggers like this: