SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Një administrator portali është dhunuar mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit nga një efektiv policie. Rreth orës 20:00, efektivi në stacionin e policisë Roskovec Anxhelo Bardhi me një makinë tip ‘Benz’ me targa AA600M, teksa ishte jashtë shërbimit ishte vendosur në ndjekje duke i bërë pritë administratorit të portalit që po udhëtonte me një ‘OPEL’ me targa AA 683 EO së bashku me një vajzë.

Në momentin që administratori i portalit Xhoel Osmënaj po kalonte në mes të qytetit i ka bërë pritë duke e ndaluar. Efektivi zbriti nga makina dhe së bashku me shokun e tij që ndodhej në ‘Benz’ i është drejtuar ‘OPEL’-it me një çekiç ku fillimisht ka thyer xhamin e parë më pas e kanë qëlluar me grushte dhe sende të forta.

error:
%d bloggers like this: