SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

/23/04/2020//  Shënohet një tjetër viktimë nga koronavirusi në vend, duke e çuar në 27 numrin total të të vdekurve.

Mësohet se ka ndërruar jetë një 71-vjeçar nga Durrësi, i cili ishte shtruar në spital me COVID-19 prej dy javësh, ndërsa ishte i intubuar.

I moshuari ishte i shtruar te Spitali COVID-2 “Shefqet Ndroqi”, ndërsa vuante nga hipertensioni

error:
%d bloggers like this: