SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sot nisi procesi mesimor per 29.000 nxenes te arsimit parauniversitar ne Shqiperi.

Burime te sarandanews.al, bene te ditur se ne shkollat e Sarandes, Delvines, Finiqit dhe Konispolit jane marre masa me te mira per pergatitjen e shkollave per mbarevajtjen e procesit mesimor.

Kryetaret e bashkive ne Sarande, Finiq, Konispol, Delvine dhe Himare kane marre pjese ceremonite e dites te pare te shkolles.//sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: