SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sulmohet dhe goditet Berisha. Shoqëruesit izolojnë agresorin

Sapo nisi protesta ka ndodhur një incident.

Një person raportohet se ka goditur kreun e PD-së, Sali Berisha. 

Personi e ka goditur Sali Berishën me grushte.

Kjo ngjarje ka ndodhur pas daljes së Berishës nga selia e PD-s.

Shoqëruesit i zoluan agresorin dhe ka nisur çeshtja penale ///

error:
%d bloggers like this: