SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas takimit të zhvilluar nga kreu i PD, Lulzim Basha me qytetarët në Durrës, paraditen e sotme.

“Të rrezikosh shëndetin dhe jetën e njerëzve për të luajtur një pllakë gramafoni!”, shkruan Rama në Tëitter teksa ka publikuar foton ku një numër i madh njerëzish ishin mbledhur për të përkrahur Bashën.

Ndërkohë, edhe ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu është shprehur se kjo është një papërgjrgjshmëri e pajustifikuar.///

error:
%d bloggers like this: