SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Takimi i Bashës në Durrës/ Rama: Rrezikon jetën e njerëzve për të luajtur një pllakë gramafoni

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas takimit të zhvilluar nga kreu i PD, Lulzim Basha me qytetarët në Durrës, paraditen e sotme.

“Të rrezikosh shëndetin dhe jetën e njerëzve për të luajtur një pllakë gramafoni!”, shkruan Rama në Tëitter teksa ka publikuar foton ku një numër i madh njerëzish ishin mbledhur për të përkrahur Bashën.

Ndërkohë, edhe ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu është shprehur se kjo është një papërgjrgjshmëri e pajustifikuar.///

error:
%d bloggers like this: