SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Tërhoqi zvarrë qenin e lidhur me zinxhirë pas makinës, arrestohet 64-vjeçari shqiptar në Greqi

Një shqiptar është vënë në pranga në Greqi pasi sot pasdite po lëvizte me makinë ndërkohë që kishte lidhur me zinxhir një qen dhe po e tërhiqte.Sipas mediave greke ai mbante zinxhirin nga dritarja e mjetit, duke tërhequr qenin, për pasojë katërputroshi ka mbetur i lënduar

Kalimtarët kanë lajmëruar Policinë dhe menjëherë ajo është vënë në lëvizje. Policia arriti ta lokalizojë dhe arrestojë. Qeni u mor nga një vullnetar për t’u ekzaminuar nga një veteriner dhe për t’u trajtuar për plagët e tij.///

error:
%d bloggers like this: