SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Një tërmet me magnitudë 3.4 të shkallës Rihter ka rënë në Derven të Fushë Krujës, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe në Durrës, Tiranë dhe Shijak.

Sipas IGJEUM, tërmeti i orës 22.15 ishte me thellësi 34 kilometër.

Deri tani nuk raportohet për të lënduar apo dëme materiale.-njofon ATSH.///

error: