SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Ndërsa forca të shumta policie rrethuan godinën e Teatrit Kombtar, ndërsa fadromat nisën punën për shëmbjen e tij, kryeministri Edi Rama ka nisur ditën sot me një video të publikuar në facebook, ku shkruan ndër të tjera se Tiranën nuk e ndalin dot.

“Ishin të njëjtët! Ngrihen kundër cdo projekti Në Tiranë! Nuk e duan zhvillimin por Tiranën nuk e ndalin dot” shkruhet në videon e kreut të qeverisë.

error:
%d bloggers like this: