SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

=Djali i një biznesmeni është gjetur i pajetë në masivin pyjor të Stravajt në Prrenjas.

Viktima është identifikuar si Flori Albrahimi, 28 vjeç. Pasditen e sotme (27 prill), u gjet i vetëverur në pyll rreth 300 metra larg banesës së dajës së tij, ku kishte shkuar mysafir në fundjavë.

Ai ishte baba i një foshnje 6 muajshe dhe jetonte në kushte shumë të mira në qytetin e Përrenjasit.

Nuk dihet ende arsyeja që i mori jetën të riut. ///

error:
%d bloggers like this: