SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Ështe ndare nga jeta në Shkodër Leke Mosi, ish-aktori i Estradës Profesioniste Sarandë. Lajmin e ka dhene nga Shkodra Mark Mosi, djali i tij.

Lekë Mosi ishte nje personazh i dashur per bashkeqytetaret e tij ne Sarande dhe ne Shkoder nga ishte me origjinë dhe ku kaloi vitet e fundit te jetes se tij.

Leka ishte nje familjar i mire dhe nje artist qe me lojen e tij aktoreske ka lene gjurme te pashlyeshme ne jeten artistike te Sarandes e me gjere. SarandaNews i shpreh ngushëllimet familjes Mosi në Shkodër për humbjen e njeriut të dashur,///

error:
%d bloggers like this: