SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

U nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë mjeku i mirënjohur, Lefter Mano.

Dr.Lefteri nga fshati Mursi i bashkisë Konispol, punoi një jetë me perkushtim të veçantë për komunitetin e në Izvor të Tepelenës dhe më pas si mjek neonat-pediatër, në qytetin e Tepelenës dhe në maternitetin “Koço Gliozheni” Tiranë.

Lefter Mano ishte një intelektual i talentuar, koleg dhe familjar i shkëlqyer.

Përcjellja për në banesën e fundit u bë sot në Tiranë.

Stafi i sarandanNews.al i shopreh ngushëllimet më të përzemërta familjes Mano, për humbjen e njeriut të shtrenjtë!/sarandaNews.al///

error: