SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

U përplas për vdekje në Greqi. Shqiptari do të varroset në atdhe, la pas bashkëshorten dhe fëmijët

Nje emigrant shqiptar që u përplas për vdekje në Greqi do të varroset në atdhe, raportojnë mediet lokale.

47-vjeçari fatkeq, ndërroi jetë me 1 nëntor. Aksidenti tragjik ndodhi në rrugën Michail Psellou, në lindje të Selanikut , kur shqiptari fatkeq ka dalë nga makina për të ndërruar gomën e mjetit, kur një kamion e ka marrë përpara dhe e ka përplasur për vdekje. 47-vjeçari la pas bashkëshorten dhe fëmijët./jav//

error:
%d bloggers like this: