SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

/30/04/2020// Në fshatin Çorraj te bashkise Himare gjate nates duke u gdhire e entje, u  eshte vene zjarri dhe jane djegur plotësisht dy automjete ti Benz .

Policia ne nje njoftim te saj zyrtar ka njoftuar mbi ngjarjen e e mesnates ne fshatin Çorraj.

Policia tha  se “Gjatë natës, në fshatin Çorraj, Himarë, kanë marrë flakë dy automjete të tipit Mercedes Benz-ML270 dhe Mercedes Benz furgon, në pronësi të shtetasit A.H të cilat ishin të parkuara përpara banesës së tij.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të zjarrit.//_R-SR///

error:
%d bloggers like this: