SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Humb jetën një nga turistët gjermanë. Dy turistët kishin rënë në një greminë në Valbonë, ndërsa eksploronin zonën. Policia është nisur drejt vendngjarjes, ndërsa ende nuk dihet gjendja shëndetësore e turistit tjetër.

Mësohet se turistët ishin duke shkuar drejt Thethit dhe se janë rrëzuar në shtegun që të nxjerr nga alpet e Valbonës në ato të Thethit.///

error:
%d bloggers like this: