SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Video/ Shembet Teatri Kombëtar, forca policie rrethuan godinën gjatë natës

error:
%d bloggers like this: