SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Vrasja e biznesmenit me aktivitet në Sarandë Edmond Papa. Dyshime për lëvizjet e kontrolluara

Vrasja e biznesmenit 49-vjeçar me aktivitet në Sarandë Edmond Papës, brenda një lokali te “Komuna e Parisit.”ne Tirane duket se po hetohet edhe për autore te cilet i kane kontrolluar lëvizjet e tij nga Saranda ne Tirane.

Burime për mediat bëjnë me dije se viktima dyshohet të jetë ndjekur nga autori prej disa ditësh, jo vetëm në Tiranë por edhe në Sarandë ku jetonte.

Grupi hetimor ka sekuestruar kamerat e sigurisë në zonën ku ndodhi vrasja, jo vetëm të datës 16, por edhe të ditëve më parë për faktin se dyshohte që autori ose autorët mund të kenë vëzhguar më herët zonën pranë banesës së vëllait të Edmond Papës.///.

error:
%d bloggers like this: