SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Ne Xarre te bashise Konispol u arrestohet nje 41 vjeçar pasi dyshohet se dhunoi nënën e tij .

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin A. B., 41 vjeç, banues në fshatin Xarrë, Konispol, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij./sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: